ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS! Informujemy, że od 31 sierpnia 2018 r. CMA Monitoring Group Sp. z o.o. zmieniło nazwę na VIASAT MONITORING Sp. z o.o. , dowiedz się więcej

Monitoruj prędkość swojej floty z naszą nową usługą! 4 marca 2021

Od 25 lat nieprzerwanie doskonalimy nasze narzędzia, aby oferować usługi o najwyższej jakości. Sztab naszych specjalistów przygotował dla Was nowe rozwiązanie pozwalające, w znaczącym stopniu, zwiększyć bezpieczeństwo kierowców na drodze.

Teraz w systemie AUTOMONITORING 2 możesz jeszcze lepiej zarządzać swoją flotą!

Nowa funkcjonalność „Odcinkowe przekroczenia prędkości” umożliwi szczegółową analizę zachowania Twoich kierowców na drodze. Dokładne informacje dotyczące przekroczeń prędkości, ich czasu oraz miejsca, zwiększą kontrolę nad flotą i pozwolą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

W raporcie dostępne są informacje o:

  • czasie trwania przekroczenia
  • długość odcinka, na którym przekroczenie miało miejsce
  • przekroczeniach na terenach zabudowanych, bądź poza miastem
  • prędkości pojazdu na danym odcinku

Dodatkowo, w połączeniu z mapami Targeo, przygotowany został wizualny pogląd trasy, którą przybyły Twoje auta,
tak aby umożliwić dokładną weryfikację miejsc, w których dochodzi do wykroczeń.

 

Dlaczego AUTOMONITORING?

AUTOMONITORING 2 to profesjonalne narzędzie do zarządzania pojazdami. Wykorzystując zamontowane w autach pozycjonery GPS możesz dokładnie nadzorować i lokalizować swoje pojazdy w czasie rzeczywistym.

Dostarcz swojej firmie pełną wiedzę na temat prędkości, zużycia paliwa, czy historii przejazdów oraz wypróbuj naszą nową funkcjonalność „Odcinkowe przekroczenia prędkości”! Lokalizacja pojazdów jest możliwa ze wszystkich urządzeń z dostępem do Internetu.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym zespołem: handlowy@viasat.com.pl lub zadzwoń na infolinię: +48 (22) 546 08 88

VIASAT CONNECT
VIASAT GROUP
VEM SOLUTIONS
VIASAT TELEMATICS
VIASAT ITALY
VIASAT SYSTEMS
TRACK IT
VIASAT TECHNOLOGY