VIASAT MONITORING dopuszczony do systemu e-TOLL! 5 marca 2021

VIASAT MONITORING dopuszczony do systemu e-TOLL!

Jako eksperci od monitoringu GPS dla flot samochodowych pragniemy ponownie pochwalić się naszymi osiągnięciami. VIASAT MONITORING Sp. z o.o. jest pierwszym operatorem ZSL dopuszczonym przez Ministerstwo Finansów do systemu e-TOLL. Urządzenie GPS naszej firmy pozytywnie przeszło testy integracyjne i spełniło wszystkie postawione wymogi techniczne!

Przeczytaj więcej na: https://www.gov.pl/web/kas/viasat-monitoring-sp-z-oo-pierwszym-operatorem-zsl-dopuszczonym-do-systemu-e-toll

Czym jest system e-TOLL?

System elektronicznego poboru opłat e-TOLL to nowoczesne narzędzie, oparte na technologii pozycjonowania satelitarnego służące do poboru opłaty elektronicznej za przejazd po wybranych odcinkach autostrad, dróg ekspresowych i krajowych. System nadzorowany przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej, wkrótce zastąpi dotychczasowe rozwiązanie viaTOLL. Nowy system ma być bardziej efektywny i znacznie wygodniejszy dla kierowców. Nie będzie jednocześnie wymagał kontaktu z urzędnikami, a jego obsługa będzie możliwa za pośrednictwem e-Urzędu Skarbowego.

Korzystanie z nowego systemu będzie obowiązkowe dla każdego użytkownika pojazdu o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony poruszającego się po płatnych odcinkach, a także użytkownika autobusu, niezależnie od dopuszczalnej masy całkowitej.

Przygotuj swoją flotę na nadchodzące zmiany

Pozycjoner C3 to nowoczesne urządzenie dedykowane do zaawansowanych funkcji lokalizacji, monitoringu oraz zarządzania pojazdami. Urządzenie jako pierwsze w Polsce pozytywnie przeszło testy integracyjne i spełniło wszystkie postawione wymogi techniczne związane z systemem e-TOLL.

Zamów urządzenia dla swojej floty: handlowy@viasat.com.pl lub zadzwoń na naszą infolinię i dowiedz się więcej: +48 (22) 546 08 88