JAK TO DZIAŁA?

Lokalizuj i kontroluj swoje pojazdy.

AUTOMONITORING jest profesjonalnym narzędziem do zarządzania pojazdami, pozwalającym na pełną kontrolę i monitoring pracy pojazdów. System służy do nadzoru i lokalizacji pojazdów z wykorzystaniem danych dostarczanych przez zamontowane w pojazdach pozycjonery GPS.

Montujemy ukryty pozycjoner w Twoich pojazdach.

Monitorujemy pojazdy 24h/7 za pomocą systemu satelitarnego.

Korzystasz z urządzenia podłączonego do Internetu i śledzisz swoje pojazdy

KORZYŚCI Z AUTOMONITORINGU

Lokalizacja pojazdów możliwa jest ze wszystkich urządzeń z dostępem do internetu oraz aplikacji przygotowanych na urządzenia mobilne.

Lokalizujesz swoje pojazdy

System AUTOMONITORING to możliwość śledzenia pojazdu w czasie rzeczywistym oraz pełna wiedza na temat prędkości, zużycia paliwa czy historii przejazdów.

Wszystkie informacje są zbierane w oparciu o niezwykle precyzyjne mapy – TARGEO, NAVTEQ oraz GOOGLE, które pozwalają na śledzenie pojazdu z dokładnością do 5m. Wystarczy telefon z zainstalowaną aplikacją, aby w czasie rzeczywistym lokalizować swoje pojazdy.

Kontrolujesz zużycie paliwa

Funkcjonalność AUTOMONITORINGU pozwala na dokładne badanie zużycia paliwa, analizę zdarzeń tankowania oraz rozliczanie kilometrów.

Poziom oraz zużycie paliwa jest monitorowane na dwa sposoby – moduł CAN oraz sonda paliwa. Pozwala to precyzyjnie określić realne zużycie zasobów na konkretnych trasach, skutecznie wykrywać nadużycia pojazdów służbowych oraz redukować koszty paliwa i eksploatacji floty.

Chronisz swoją flotę

Usługa OCHRONA 24H to usługa automatycznej procedury alarmowej. W przypadku kradzieży pojazdu lub innego, niebezpiecznego dla kierowcy lub ładunku zdarzenia system przeprowadza szereg działań weryfikujących zagrożenie.

Może to być telefon do właściciela, powiadomienie sms, ale także bezpośrednia współpraca z organami ścigania celem uniknięcia lub redukcji skutków zagrożenia.

Korzystasz z usługi e-TOLL

Jesteśmy pierwszym operatorem ZSL/OBU dopuszczonym przez Ministerstwo Finansów do systemu e-TOLL. Urządzenia GPS naszej firmy pozytywnie przeszły testy integracyjne i spełniły wszystkie postawione wymogi techniczne.

Zamów certyfikowane urządzenia e-TOLL dla swojej floty!