ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS! Informujemy, że od 31 sierpnia 2018 r. CMA Monitoring Group Sp. z o.o. zmieniło nazwę na VIASAT MONITORING Sp. z o.o. , dowiedz się więcej
CMA ZMIENIA SIĘ W VIASAT MONITORING

CMA ZMIENIA SIĘ W VIASAT MONITORING

EKSPERCI OD MONITORINGU

Od 21 lat dostarczamy naszym klientom skuteczne rozwiązania w zakresie monitoringu, telemetrii oraz zarządzania pojazdami. Od 2016 roku jesteśmy częścią włoskiej Grupy VIASAT, która od 1987 roku jest wiodącym podmiotem na rynku projektowania i produkcji elektronicznych systemów samochodowych z technologią komunikacji satelitarnej.

Zakładając, że doskonałość jest synonimem jakości, pasji i innowacji – telematyka jest produktem, który sprawia, że jako część Grupy VIASAT mamy najlepszy know-how technologiczny w swojej klasie.

Jesteśmy producentem urządzeń i systemów w branży GPS. Nasze wiodące na rynku systemy AUTOMONITORING oraz MULTIMONITORING służą do precyzyjnego monitoringu, kontroli i ochrony pojazdów i obiektów. Stabilne zaplecze finansowe oraz organizacyjne pozwoliło nam na zdobycie zaufania wielu tysięcy Klientów, co stanowi najlepsze świadectwo i gwarancję wysokiej jakości usług.

Proponujemy innowacyjne rozwiązania pozwalające na optymalizację procesów biznesowych w Państwa firmie poprzez kompleksowe rozwiązania do zarządzania flotą pojazdów, bez względu na wielkość floty czy branżę.

AKTUALNOŚCI

Dla kogo kontrola zużycia paliwa?

AUTOMONITORING to system kontroli zużycia paliwa, który zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy z myślą o aplikacjach w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. System rejestruje rzeczywisty poziom paliwa w zestawieniu z przebytą trasą, dzięki czemu możemy precyzyjnie określić zużycie paliwa na kolejnych kilometrach, jednocześnie identyfikując wszelkie nieprawidłowości.

WIĘCEJ

Certyfikaty dla pozycjonera C3

Sukces naszych usług bazuje na produktach zgodnych z właściwymi wymogami, zwłaszcza gdy są one opisane w Rozporządzeniach europejskich. Procedura orzeczenia to proces obejmujący wykonanie wielu badań oraz kontroli zgodności produkcji. Prace te są ukierunkowane na bezpośrednie zastosowanie w praktyce i mają istotne znaczenie dla rozwoju i poprawy innowacyjności naszego Systemu. VIASAT i nasze pozycjonery posiadają już nowe orzeczenie PIMOT (Przemysłowego Instytutu Motoryzacji), który prowadzi badania naukowe i prace rozwojowe z zakresu: motoryzacji, doskonalenia pojazdów, poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, alternatywnych źródeł zasilania pojazdów oraz paliw, biopaliw i odnawialnych zasobów energii.

WIĘCEJ

FAKTY, NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Potwierdzeniem stałego rozwoju naszej firmy oraz najwyższej jakości i rzetelności, są liczne rekomendacje i nagrody.

0
MONITOROWANYCH
POJAZDÓW
0
MONITOROWANYCH
OBIEKTÓW
0
NADZOROWANYCH PLACÓWEK
BANKOWYCH

NAJLEPSZY SYSTEM MONITORINGU FLOT 2018, 2017, 2015

CZY WIESZ ŻE, VIASAT MONITORING...

PROJEKTUJEMY SYSTEMY DLA INNYCH FIRM

MAMY WŁASNYCH
PROGRAMISTÓW I DZIAŁ R&D

PRODUKUJEMY URZĄDZENIA
GPS

MAMY SWOICH KONSTRUKTORÓW
I INŻYNIERÓW PRODUKTÓW GPS

POSIADAMY 6 ODDZIAŁÓW W POLSCE

ORAZ 11 DORADCÓW KLIENTA

POSIADAMY PONAD 70 SERWISÓW

MONTAŻE WYKONUJEMY
NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

E-FAKTURA DLA CIEBIE

E-FAKTURA TO BEZPŁATNA, WYGODNA I SZYBKA FORMA DOSTARCZANIA I ODBIERANIA FAKTUR POPRZEZ PLATFORMĘ SERWISU MIĘDZY FIRMAMI.

1

Wejdź na www.międzyfirmami.pl i zapoznaj się z systemem wymiany faktur

2

Zapoznaj się z filmem instruktażowym jak założyć konto i korzystać z systemu www.międzyfirmami.pl

3

Zarejestruj się w serwisie i wypełnij pola przedstawione w filmie instruktażowym, a już za chwilę będziesz mógł rozliczać się w CMA Monitoring drogą elektroniczną

TMS
DATAMOVE
enigma telematic
VIASAT - SYSTEM
VIASAT - TECHNOLOGY
VIASAT - first in safety, security and services
EMIXIS
VIASAT - SERVICOS TELEMATICOS
VEM Solution
Viasat - powered by blusat
Mobilefleet
LOCSTER