CMA ZMIENIA SIĘ W VIASAT MONITORING

EKSPERCI OD MONITORINGU

Od 25 lat dostarczamy naszym klientom skuteczne rozwiązania w zakresie monitoringu, telemetrii oraz zarządzania pojazdami. Od 2016 roku jesteśmy częścią włoskiej Grupy VIASAT, która od 1987 roku jest wiodącym podmiotem na rynku projektowania i produkcji elektronicznych systemów samochodowych z technologią komunikacji satelitarnej.

Zakładając, że doskonałość jest synonimem jakości, pasji i innowacji – telematyka jest produktem, który sprawia, że jako część Grupy VIASAT mamy najlepszy know-how technologiczny w swojej klasie.

Jesteśmy producentem urządzeń i systemów w branży GPS. Nasze wiodące na rynku systemy AUTOMONITORING oraz MULTIMONITORING służą do precyzyjnego monitoringu, kontroli i ochrony pojazdów i obiektów. Stabilne zaplecze finansowe oraz organizacyjne pozwoliło nam na zdobycie zaufania wielu tysięcy Klientów, co stanowi najlepsze świadectwo i gwarancję wysokiej jakości usług.

Proponujemy innowacyjne rozwiązania pozwalające na optymalizację procesów biznesowych w Państwa firmie poprzez kompleksowe rozwiązania do zarządzania flotą pojazdów, bez względu na wielkość floty czy branżę.

AKTUALNOŚCI

VIASAT MONITORING dopuszczony do systemu e-TOLL!

Nasza firma jest pierwszym operatorem ZSL dopuszczonym przez Ministerstwo Finansów do systemu e-TOLL. Nasze urządzenie GPS pozytywnie przeszło testy integracyjne i spełniło wszystkie postawione wymogi techniczne!

WIĘCEJ

Polityka samochodowa w firmie

Jednym ze sposobów na efektywne zarządzanie flotą firmową jest wdrożenie polityki samochodowej w firmie. W zależności od profilu działalności firmy, jej miesięcznego budżetu na wydatki związane z utrzymaniem floty polityka samochodowa w firmie może przybierać różną formę.

WIĘCEJ

Rozwijanie firmy transportowej – pomocne narzędzia

Monitoring pojazdów pozwala nie tylko na skuteczne wykrywanie nadużyć pojazdów służbowych oraz redukcję kosztów paliwa i eksploatacji floty. To także bardzo efektywne narzędzie do śledzenia pojazdów

WIĘCEJ

Fotoradary w Polsce - gdzie jest ich najwięcej?

Jak wynika z analiz największą ostrożność należałoby zachować w województwie mazowieckim. Jeśli jednak zestawimy liczbę fotoradarów z kilometrażem dróg krajowych okaże się, że województwem odznaczającym się największym zagęszczeniem fotoradarów województwo pomorskie.

WIĘCEJ

Jak zarządzać flotą samochodową w firmie?

Prowadzisz firmę transportową? Przewozisz pasażerów? A może szukasz sposobu na efektywne zarządzanie flotą samochodów służbowych, o które zabijają się Twoi pracownicy planując wyjazdy do klientów? Zarządzanie flotą samochodową w każdej firmie wygląda nieco inaczej.

WIĘCEJ

Jak efektywnie zarządzać flotą?

Odpowiedź na pytanie o efektywne zarządzanie flotą samochodową warto rozpocząć od próby zdefiniowania pojęcia efektywnie. Dla każdego przedsiębiorcy efektywne zarządzanie flotą może bowiem oznaczać coś zupełnie innego.

WIĘCEJ

Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?

Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań pozwalających zabezpieczyć samochód przed kradzieżą. Producenci zabezpieczeń samochodowych oferują różne typy blokad: blokady skrzyni biegów, blokady kierownicy, blokady cargo.

WIĘCEJ

Informacja o zmianie numerów operatorów stacji monitorowania

Ze względu na nadzwyczajną sytuację związaną z pandemią COVID-19 podejmujemy działania, by chronić członków naszego zespołu i ograniczamy do minimum liczbę pracowników w biurze. Z związku z tym, informujemy o zmianie numerów telefonów, które będą obsługiwane przez naszych operatorów dla usług AUTOMONITORING ORAZ MULTIMONITORING!

WIĘCEJ

Dla kogo kontrola zużycia paliwa?

AUTOMONITORING to system kontroli zużycia paliwa, który zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy z myślą o aplikacjach w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. System rejestruje rzeczywisty poziom paliwa w zestawieniu z przebytą trasą, dzięki czemu możemy precyzyjnie określić zużycie paliwa na kolejnych kilometrach, jednocześnie identyfikując wszelkie nieprawidłowości.

WIĘCEJ

Certyfikaty dla pozycjonera C3

Sukces naszych usług bazuje na produktach zgodnych z właściwymi wymogami, zwłaszcza gdy są one opisane w Rozporządzeniach europejskich. Procedura orzeczenia to proces obejmujący wykonanie wielu badań oraz kontroli zgodności produkcji. Prace te są ukierunkowane na bezpośrednie zastosowanie w praktyce i mają istotne znaczenie dla rozwoju i poprawy innowacyjności naszego Systemu. VIASAT i nasze pozycjonery posiadają już nowe orzeczenie PIMOT (Przemysłowego Instytutu Motoryzacji), który prowadzi badania naukowe i prace rozwojowe z zakresu: motoryzacji, doskonalenia pojazdów, poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, alternatywnych źródeł zasilania pojazdów oraz paliw, biopaliw i odnawialnych zasobów energii.

WIĘCEJ

FAKTY, NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Potwierdzeniem stałego rozwoju naszej firmy oraz najwyższej jakości i rzetelności, są liczne rekomendacje i nagrody.

0
MONITOROWANYCH
POJAZDÓW
0
MONITOROWANYCH
BUDYNKÓW
0
MIAST Z INTELIGENTNYMI
SYSTEMAMI TRANSPORTU

NAJLEPSZY SYSTEM MONITORINGU FLOT 2018, 2017, 2015

CZY WIESZ ŻE, VIASAT MONITORING...

PROJEKTUJEMY SYSTEMY DLA INNYCH FIRM

MAMY WŁASNYCH
PROGRAMISTÓW I DZIAŁ R&D

PRODUKUJEMY URZĄDZENIA
GPS

MAMY SWOICH KONSTRUKTORÓW
I INŻYNIERÓW PRODUKTÓW GPS

POSIADAMY 5 ODDZIAŁÓW W POLSCE

ORAZ 10 DORADCÓW KLIENTA

POSIADAMY PONAD 70 SERWISÓW

MONTAŻE WYKONUJEMY
NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

E-FAKTURA DLA CIEBIE

E-FAKTURA TO BEZPŁATNA, WYGODNA I SZYBKA FORMA DOSTARCZANIA I ODBIERANIA FAKTUR POPRZEZ PLATFORMĘ SERWISU MIĘDZY FIRMAMI.

1

Wejdź na www.międzyfirmami.pl i zapoznaj się z systemem wymiany faktur

2

Zapoznaj się z filmem instruktażowym jak założyć konto i korzystać z systemu www.międzyfirmami.pl

3

Zarejestruj się w serwisie i wypełnij pola przedstawione w filmie instruktażowym, a już za chwilę będziesz mógł rozliczać się w CMA Monitoring drogą elektroniczną