Opłaty drogowe w Europie

Jedno urządzenie OBU, 13 krajów - 17 sieci!

Viasat Poland jako oficjalny partner firmy Axxès prezentuje urządzenie B’MOOV służące do pobierania opłat drogowych w trybie odroczonej płatności już w 13 krajach, przeznaczone dla pojazdów o DMC > 3,5t.

Jedno urządzenie pokładowe

Jedna rejestracja do różnych systemów myta

Post-Payment dla każdego z 13 krajów

Przełącz flotę na B’MOOV z firmą Viasat

Axxès jest europejskim specjalistą w zakresie elektronicznych opłat drogowych od pojazdów ciężarowych. Urządzenia B’MOOV pozwalają samochodom ciężarowym, autobusom i pojazdom użytkowym bezproblemowo poruszać się po 13 krajach Europy!

To już ponad 300 000 pojazdów wyposażonych w rozwiązania Axxès.

Lokalizujesz swoje pojazdy

System AUTOMONITORING to możliwość śledzenia pojazdu w czasie rzeczywistym oraz pełna wiedza na temat prędkości, zużycia paliwa czy historii przejazdów.

Wszystkie informacje są zbierane w oparciu o niezwykle precyzyjne mapy – TARGEO, NAVTEQ oraz GOOGLE, które pozwalają na śledzenie pojazdu z dokładnością do 5m. Wystarczy telefon z zainstalowaną aplikacją, aby w czasie rzeczywistym lokalizować swoje pojazdy.

Kontrolujesz zużycie paliwa

Funkcjonalność AUTOMONITORINGU pozwala na dokładne badanie zużycia paliwa, analizę zdarzeń tankowania oraz rozliczanie kilometrów.

Poziom oraz zużycie paliwa jest monitorowane na dwa sposoby – moduł CAN oraz sonda paliwa. Pozwala to precyzyjnie określić realne zużycie zasobów na konkretnych trasach, skutecznie wykrywać nadużycia pojazdów służbowych oraz redukować koszty paliwa i eksploatacji floty.

Chronisz swoją flotę

Usługa OCHRONA 24H to usługa automatycznej procedury alarmowej. W przypadku kradzieży pojazdu lub innego, niebezpiecznego dla kierowcy lub ładunku zdarzenia system przeprowadza szereg działań weryfikujących zagrożenie.

Może to być telefon do właściciela, powiadomienie sms, ale także bezpośrednia współpraca z organami ścigania celem uniknięcia lub redukcji skutków zagrożenia.

Korzystasz z usługi e-TOLL

Jesteśmy pierwszym operatorem ZSL/OBU dopuszczonym przez Ministerstwo Finansów do systemu e-TOLL. Urządzenia GPS naszej firmy pozytywnie przeszły testy integracyjne i spełniły wszystkie postawione wymogi techniczne.

Zamów certyfikowane urządzenia e-TOLL dla swojej floty!